Úvod | Luxusní nábytek

Luxusní stylový nábytek

Jsme tradiční český výrobce anglického stylu kožených sedacích souprav Chesterfield již od roku 1995. Náš stylový nábytek je určen pro náročného zákazníka, který ví co chce. U nás nakoupíte sedací soupravy Chesterfield, stylový nábytek, nábytek anglického stylu, postele z masivu, stylové doplňky pro váš interiér.

 • Sedací soupravy Chesterfield

  Sedací soupravy Chesterfield

  Luxusní kožené sedací soupravy, křesla a židle Chesterfield z produkce replik tradičního anglického stylu sedacích souprav, křesel a židlí. Vyrábíme v České republice od roku 1995. Jedná se o velmi luxusní stylově adaptabilní a nadčasové sedací soupravy.

 • Stylový nábytek

  Stylový nábytek

  Vdechněte svému domovu styl a přepich s luxusním stylovým nábytkem, který útulně účelně a hlavně luxusně zabydlí váš domov. Buďte na sebe nároční a vyberte si z produktové řady stylového nábytku od Pelikan Design.

 • Postele z masivu

  Postele z masivu

  Naše postele vyrobené z masivu jsou vyrobeny z kvalitního masivního bukového dřeva, které Vám zaručí dlouhodobou životnost postele. Dřevěné postele, neboli postele z masivu, vám zaručují klidné a pohodové zdravé spaní.

 • Stylové doplňky

  Stylové doplňky

  Nedílnou součástí stylového zařízení jsou také doplňky, bez kterých by interiér působil velice stroze. Nabízíme Vám široké spektrum doplňků od historických telefonů, přes svítidla, lampy a kožené podložky na stůl.